Elliot Page na okładce "Time" po korekcie płci. "Jestem w pełni sobą"!
27.01.2022
197201

Pod koniec 2020 roku aktorka Ellen Page poinformowała wszystkich, że jest osobą transpłciową! Gwiazda "Juno" i serialu produkcji Netflixa "The Umbrella Academy" wyznała, że zaczyna życie jako Elliot Page.
Elliot po raz pierwszy zaprezentował się w nowej odsłonie! Zapozował na okładce magazynu "Time" i wygląda... zupełnie inaczej! Uwagę przykuwa nie tylko ubiór, ale przede wszystkim krótkie włosy!
Okazuje się, że Page zawsze wolał mieć krótką fryzurę. W wywiadzie dla magazynu wyznał, że zawsze czuł ulgę, gdy tylko mógł skrócić swoje włosy. Wówczas miał namiastkę tego, kim tak naprawdę chce być.
Teraz w jego życiu nastąpił prawdziwy przełom! Aktor poddał się operacji korekty płci! W wywiadzie zaznaczył jednak, że nie jest to najważniejsza kwestia w postrzeganiu osób transpłciowych.
Nie wszystkich bowiem stać na taką operację ze względów finansowych.
Na Insatgramie artysty pojawił się również osobliwy wpis, w którym nawołuje do zrozumienia i wspierania osób, które określają się jako transpłciowe.
"Z głębokim szacunkiem dla tych, którzy byli przede mną, wdzięczni za tych, którzy mnie wspierali i wielką troską o pokolenie transseksualnej młodzieży, którą wszyscy musimy chronić, dołączcie do mnie i potępiajcie ustawodawstwo antytransformacyjne, nienawiść i dyskryminację we wszystkich jej formach" - napisał pod zdjęciem okładkowym magazynu "Time".