Wyjątkowy mural oczyszczający powietrze w centrum Warszawy. Kim są członkowie i członkinie społeczności All Stars zaproszeni przez Converse do tego projektu?
27.01.2022
86609

Nie tylko zdobi miasto, lecz także oczyszcza powietrze. W dodatku powstał w wyniku współpracy artystek i artystów, a nad całością czuwała ilustratorka i graficzka Barrakuz. Koniecznie wybierzcie się na Bracką w Warszawie, aby zobaczyć mural, zrobić sobie z nim wyjątkowe zdjęcie i wygrać parę kultowych trampek Converse!

Nowy mural na Brackiej stworzony na ścianie kamienicy Jabłkowskich ma moc oczyszczania równą tej, jaką ma 321 drzew!

Mural, który powstał w ramach City Forest na skrzyżowaniu Kruczej i Brackiej to efekt działania młodych twórców należących do międzynarodowej społeczności kreatywnych i zaangażowanych społecznie ludzi, którą od ponad dwóch lat rozwija Converse. Na ten moment All Stars to ponad 3000 osób z ponad 27 miast, od Los Angeles, przez Warszawę, po Limę. To społeczność wschodzących liderek i liderów, którzy inicjują pozytywne zmiany w sporcie, sztuce i kulturze, i którzy chcą mieć realny wpływ na zmiany w obszarach, w których progres jest najważniejszy: zrównoważony rozwój, otwartość, różnorodność i nieustający rozwój młodzieży.

@Bartecky i @Karlinagozdz to zaledwie dwudziestoparoletni twórcy z wieloma sukcesami na koncie. Przy mentorskiej współpracy z @Barrakuz stworzyli wyjątkowy obraz będący kolażem ich autoportretów. Jest to swego rodzaju miks cech różnych płci, który tworzy jedną niezwykłą postać, tym samym przełamującą płciowe ograniczenia, pokazując, że w różnorodności i indywidualizmie tkwi siła naszego społeczeństwa.  @bartecky to ilustrator i artysta, który działa na polu sztuki querrowej. Na co dzień jest studentem Akademii Sztuk Pięknych, a jego prace inspirowane są w większości modą, kulturą queer i historią sztuki. Uważa, że strój nie ma płci, a każdy powinien nosić to, co naprawdę mu się podoba. Z kolei @karolinagozdz studiuje wzornictwo, interesuje się filmem, rozwija się jako modelka i jako artystka ze szczególnym nastawieniem na tworzenie obrazów. Postaci w jej pracach nie mają nadanej płci. Prezentują zarówno damskie, jak i męskie cechy. @barrakuz to